Strony internetowe oparte o systemy zarządzania treścią (m.in.: WordPress, Joomla).

Takie rozwiązanie pozwala na szybkie i łatwe edytowanie strony internetowej przez klienta, bez konieczności korzystania z usług informatycznych. Szeroki wachlarz dodatkowych komponentów pozwala wzbogacić stronę o np: wersję obcojęzyczne, kalendarze wydarzeń, podpięcie profili społecznościowych. Wszystkie projektowane przez nas strony są dostosowane do prawidłowego wyświetlania na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet).

 

Strony internetowe oparte o autorskie rozwiązania naszej firmy.

To rozwiązanie pozwala na dopasowanie strony do Państwa wymogów, nie trzeba znajdywać kompromisu między możliwościami systemu zarządzania treścią, a Twoją wizją. Takie rozwiązanie pozwala także na wzbogacenie strony o narzędzia, którę są Ci potrzebne, a nie są dostępne w CMS-ach. Wszystkie projektowane przez nas strony są dostosowane do prawidłowego wyświetlania na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet).

 

Specjalistyczne aplikacje internetowe.

Jeżeli szukasz aplikacji internetowej, która nie jest dostępna na rynku, to idealnie trafiłeś. Nasi programiści postarają się stworzyć taką aplikację specjalnie dla Ciebie. Zrealizowaliśmy między innymi:
– systemy rezerwacji miejsc wraz z generowaniem biletów w formie plików PDF,
– rozbudowane ankiety, które generują raporty ze szczegółowymi wyliczeniami typu (średnia, statystyki, mediany),
– aplikacje symulujące kredyty,
– aplikacje służące do symulacji kosztów zamówienia mebli.


Wszystkie projektowane przez nas aplikacje są dostosowane do prawidłowego wyświetlania na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet).