Nasza firma powstała w 2017 roku. Dzięki doświadczeniu zdobywanemu od 15 lat przez naszych pracowników, możemy konkurować z firmami, które są obecne na rynku od dłuższego czasu. Nasze realizacje są zgodne z najnowszymi trendami i standardami, które poznajemy podczas licznych warsztatów i konferencji branżowych.
 
Specjalizujemy się w tworzeniu stron internetowych oraz aplikacji webowych dla firm, instytucji oraz osób prywatnych. W naszej ofercie znajdują się także kompleksowe rozwiązania marketingowe, które obejmują m. in.: przygotowanie materiałów do druku, promowanie strony w wyszukiwarkach internetowych, prowadzenie kampanii reklamowych czy profili społecznościowych. Oferujemy również profesjonalne usługi fotograficzne.
 

Współpracujemy z:

Współpracujemy z firmą dostarczającą hosting oraz domeny internetowe i w Twoim imieniu możemy dokonać wszystkich formalności związanych z rejestracją strony oraz jej opublikowaniem w internecie.
 
Dzięki współpracy z drukarnią i firmą tworzącą gadżety reklamowe możemy stworzyć dla Ciebie projekty materiałów reklamowych oraz zająć się ich wydrukowaniem.